Компанія MO Group на “Splunk Partner Meeting 2018”

Вчора, 27-го березня відбувся захід під назвою “Splunk Partner Meeting 2018”. Зустріч була організована компанією RRC Ukraine, офіційним дистриб’ютором Splunk в Україні, які є партнерами компанії MO Group.

Дуже цікавою для наших спеціалістів була доповідь Тимура Багірова, менеджера програмної продукції компанії Splunk, який розповів про нелегкий шлях здобуття партнерства у вендора. Він пояснив важливість кожного кроку та наголосив на всіх перевагах, що отримує компанія із здобуттям партнерства. Також розповів про методи  співпраці, як із програмним продуктом, так і з офіційно зареєстрованими партнерами. Змістовним був другий виступ Тимура, де він розповів про приклади застосування програмного забезпечення та кейси, які застосовуються в країнах СНД.

Практичну частину партнерам зумів показати Кабиш Володимир, провідний інженер компанії RRC. Він в онлайн режимі продемонстрував на декількох прикладах дію програмного продукту, пояснив, що система працює з величезним об’ємом даних та миттєво відгукується на запит, що цікавить користувача. Головною перевагою Splunk є візуалізація даних та їх аналіз, що дозволяє миттєво реагувати на сигнали тривоги та усувати причини збоїв, помилок, а також оптимізувати роботу компанії. Ще однією перевагою є те, що Splunk можливо адаптувати під багато різних компаній із різними сферами діяльності, що є дуже важливо і це підтверджує її універсальність.

Хочемо наголосити, що компанія MO Group наразі є провідним партнером компанії Splunk в Україні, та тісно співпрацює з їх дистриб’ютором, RRC Ukraine. Сертифіковані спеціалісти та інженери нашої компанії можуть надавати консультації для замовників з приводу продукції, інтегрувати та впроваджувати програмне забезпечення, надати повну інформацію про ціни та термін виконання робіт.

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номером  +380 50 705 82 24 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті at@mogroup.com.ua

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.