Відвідання семінару “Sync with Sophos” компанією MO Group

В середу, 28-го березня, спеціалісти компанії MO Group відвідали семінар під назвою “Sync with Sophos”, який організували наші партнери – компанія Smart Network Group. Програма семінару була багатообіцяючою: презентація нових рішень та навіть спеціальний бонус!

Компанія MO Group вже давно стала партнером Sophos № 1 в Україні. Sophos – провідний розробник програмного та апаратного забезпечення для інформаційного захисту комп’ютерів, серверів, поштових систем та мережевих шлюзів. Вони з року в рік опиняються в «Лідерах» Magic Quadrant Gartner для платформ із захисту кінцевих точок, та не збираються здавати свої позиції. Постійне оновлення рішень з захисту систем обробки даних, створення нових продуктів та співпраця з провідними компаніями в області кіберзахисту робить їх сильним конкурентом на ринку інформаційної безпеки.

Головною метою семінару 28-го березня було представлення портфоліо Sophos IT Security, його основних рішень та методику їх дій.

Спеціально запрошений системний інженер компанії Sophos – Грег Нокон – представив своїм партнерам такі рішення як: Sophos Next-Gen Endpoint та Sophos Next-Gen Network Protection з машинним навчанням. Перше рішення захищає кінцеві точки компанії, друге ж забезпечує безпеку всієї мережі.

Системний інженер компанії Sophos – Грег Нокон

Звичайно, що однієї теорії замало, тому для того, щоб партнери компанії Sophos змогли більш детально розібратися в запропонованих рішеннях, організатори семінару підготували для його відвідувачів бонус. За допомогою інструмента Sophos Tester Грег Нокон продемонстрував, як відбувається атака на інформаційну систему, та як на це реагує система захисту Synchronized Security.

Sophos Synchronized Security є найкращою серед аналогів системою безпеки, яка забезпечує захист, повністю відповідний атакам, яким протистоїть система. Вона поєднує в собі інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та продукти, які активно співпрацюють разом для блокування додаткових загроз, що забезпечує незрівнянний захист. Гнучка система, представлена компанією Sophos, дозволяє налаштувати одразу всі рішення, або почати з одного продукту та, за потребою, додати більше.

Нашим спеціалістам було дуже цікаво не тільки послухати, а й побачити на практиці, як відбувається захист інформації з використанням рішень від Sophos. Після офіціальної частини зустрічі ми мали змогу особисто поспілкуватися з доповідачем та з’ясувати для себе всі нюанси, стосовно теми семінару.

Зліва направо: спеціалісти компанії MO Group – Фролов Олександр та Цешнатій Альона, системний інженер компанії Sophos – Грег Нокон

Ми можемо з впевненістю заявити, що Sophos – один з найкращих виробників засобів з інформаційної безпеки, представлений на ринку України та й у всьому світі в цілому.

Висловлюємо велику подяку команді SND та компанії Sophos за такий чудовий та пізнавальний семінар!

 

Наші спеціалісти завжди готові провести консультацію, розпочати пілотний проект, надати інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт.

Каталог продукції:

  1. Sophos Intercept X
  2. Sophos EndPoint Protection
  3. Sophos XG Firewall
  4. Sophos UTM (iNUS Capsule)
  5. Sophos SafeGuard Encryption
  6. Sophos Email Gateway
  7. Sophos Home 

 

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номером  +380 50 705 82 24 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті at@mogroup.com.ua

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.