Sophos Home – безпека бізнес класу для домашнього користування

Надійна безпека Вашого домашнього комп’ютера з рішенням від Sophos – партнера компанії MO Group. Захист від вірусів в режимі реального часу, контроль за контентом, який може переглядати Ваша дитина та функція віддаленого управління – все це в Sophos Home абсолютно безкоштовно! 

Вихід за рамки звичайного антивірусу

Sophos Home переносить безпеку далеко за рамки традиційного антивірусу, що забезпечує покращений захист в режимі реального часу від найновіших програм-вимагачів, спроб злому та зловмисного програмного забезпечення.

Бізнес-клас безпеки

Технології захисту в режимі реального часу, які доступні в Intercept X – лідеру продаж серед продуктів для захисту кінцевих точок бізнес-користувачів, – доступні і в Sophos Home. Тепер звичайні користувачі матимуть такий самий рівень захисту своїх домашніх пристроїв, якому довіряють провідні банки, уряди та компанії всього світу.

Протидія програмам-вимагачам

Sophos Home не лише забезпечує додатковий захист від програм-вимагачів, а й виявляє їх, блокує, автоматично відтворює та повертає файли в незашифрованому вигляді.

Відновлення ПК

Відразу після встановлення, Sophos Home виконує глибоке сканування системи та очищує її від шкідливого програмного забезпечення та інших небажаних програм, які можуть сповільнювати роботу комп’ютера або які загрожують безпеці даних.

Без жодних зусиль

Захист комп’ютера з будь-якої точки світу

Sophos Home дозволяє легко керувати безпекою комп’ютера будь-якої особи не залежно від того, де вона знаходиться – в сусідній кімнаті чи в іншій країні. Sophos Home працює як на MacOS, так і на Windows.

Що відбувається на Вашому комп’ютері, залишається на Вашому комп’ютері

Захист приватності

Чи знали Ви, що кіберзлочинці можуть використовувати веб-камеру чи мікрофон для того, щоб слідкувати за Вами? Sophos Home надає можливість дозволити чи заблокувати подібні дії. Він сповістить Вас, якщо хтось намагатиметься отримати доступ до мікрофона чи веб-камери із-зовні.

Захист інтернет-банкінгу

Sophos Home захищає Вашу банківську інформацію та дані кредитних карток від перехоплення їх сторонніми особами і програмним забезпеченням. Передові технології Sophos Home отримали сертифікат MRG Effitas для Secure Online Banking (Захисту Інтернет Банкінгу).

Потужна веб-фільтрація

Блокування шкідливих веб-сайтів

Автоматичне блокування веб-сайтів, які містять віруси або шкідливе програмне забезпечення.

Батьківська веб-фільтрація

Фільтруйте контент, до якого Ви та Ваша сім’я буде мати доступ, шляхом блокування заборонених веб-сайтів. Отримуйте звіт, якщо Ваші діти намагаються відвідати сайт, доступ до якого обмежено.

Системні вимоги

  • Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 или MacOS X 10.8, 10.9, 10.10, 10.11, 10.12
  • Мінімум 1GB вільного місця на диску.
  • Мінімум 1GB оперативної пам’яті (RAM).

Окрім безкоштовної версії Sophos Home існує також Sophos Home Premium. Їх порівняльну таблицю Ви можете переглянути на офіційному сайті компанії Sophos за посиланням.


Компанія MO Group є надійним партнером компанії Sophos вже не перший рік. Спробуйте будь-яке рішення від Sophos і Ви переконаєтесь в тому, що вони недарма займають лідируючі позиції серед платформ із захисту кінцевих точок, мереж та поштових серверів.

Безкоштовно завантажити Sophos Home або придбати Sophos Home Premium – вибір за Вами!

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Інші рішення від компанії Sophos:

  1. Sophos Intercept X
  2. Sophos EndPoint Protection
  3. Sophos XG Firewall
  4. Sophos UTM (iNUS Capsule)
  5. Sophos SafeGuard Encryption
  6. Sophos Email Gateway

Замовити рішення

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь за номером  +380 50 705 82 24 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua для отримання додаткової інформації.

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.