Sophos Phish Threat – захист від інтернет шахрайств з використанням соціальної інженерії

Останнім часом фішингові атаки стали дуже популярні і для того, щоб захиститися від подібного роду загроз, необхідно зрозуміти, що ж взагалі таке “фішингова атака”. Фішинг – вид інтернет шахрайства з використанням соціальної інженерії для отримання доступу до конфіденційної інформації користувачів – в першу чергу логінів та паролів.

Як діють в інтернеті фішинг шахраї

Одним з видів фішингу може бути масова інтернет  розсилка від імені будь-якого банку або сервісу, з проханням відправити у відповідь Ваші дані, тому що це необхідно, наприклад, для перевірки інтернет безпеки або ще чого-небудь.

Інший вид фішингу – це підробка інтернет сайту оригіналу. Зазвичай фішинг шахраями підробляється єдина сторінка – сторінка введення логіна і пароля. В даному випадку визначити те, що Ви зазнали фішинг атаки можна по тому, що після введення Вами логіна і пароля видається повідомлення про те що введення логіна і пароля не вірний. При підробці інтернет сайту для залучення на них жертв так само використовується масова розсилка листів з проханням перейти на сайт.

Рішення від компанії Sophos – Phish Threat – допоможе захистити Ваших користувачів від такого типу атак.

Зменшення площі атаки

Надійна система інформування про можливі атаки та загальний стан безпеки є невід’ємною частиною будь-якої стратегії посиленого захисту. Sophos Phish Threat навчає і тестує користувачів за допомогою автоматизованого моделювання атак, підвищення рівня безпеки та підвищення ефективності звітності.

Phish Threat має інструменти за допомогою яких організація може створити правильну культуру в частині обізнаності персоналу про безпеку власних та комерційних даних.

Найновіші фішингові кампанії

Найпершою та найбільш вразливою ціллю шахраїв для більшості компаній є кінцеві користувачі. Людський фактор завжди був і буде, тому в реальному житті кінцеві користувачі легко піддаються атакам з допомогою фішингу та соціальної інженерії.

Phish Threat дозволяє створювати свої власні кампанії псевдо-атак, всього за кілька кліків, перевіряючи як користувачі будуть реагувати та протистояти фішингу, атакам на облікові дані і додатки. Бібліотека шаблонів з майже 200 реальних симуляцій атак дозволить протестувати і навчити співробітників до того, як зловмисники реалізують справжню загрозу. Такий підхід забезпечить грамотність і уважність користувачів. Емуляція базових і більш просунутих фішинг-атак дозволить користувачам правильно ідентифікувати шахрайство в реальному світі, поки не стало надто пізно.

Ефективні модулі звітності та навчання

Скористайтеся колекцією з більш ніж 20-ти модулів підвищення обізнаності про забезпечення безпеки. Sophos Phish Threat перетворює тестування і навчання в простий для використання процес і доступний для співробітників прямо на їх робочих місцях.

У компанії Sophos знають, що існуюча програма підвищення обізнаності про безпеку не є універсальною. Моделювання нападів, навчання, нагадування по електронній пошті і відстеження оцінки опитувань налаштовуються відповідно до ваших конкретних потреб. Панель моніторингу Sophos Phish Threat розбиває результати і представляє їх в простому і зручному форматі, роблячи звітність з цільової перевірки співробітників інформативною і ефективною.

Як працює Sophos Phish Threat?

Ви можете спробувати тестову версію продукту Sophos Phish Threat з офіційного сайту абсолютно безкоштовно!

Спробувати тестову версію

Або замовити консультацію для тестування будь-якого іншого рішення від компанії Sophos:

Замовити рішення

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Інші продукти компанії Sophos:

 1. Sophos Intercept X
 2. Sophos EndPoint Protection
 3. Sophos XG Firewall
 4. Sophos UTM (iNUS Capsule)
 5. Sophos Email Gateway
 6. Sophos Home
 7. Sophos Mobile
 8. Sophos Clean
 9. Sophos Central
 10. Sophos Web Gateway
 11. Sophos Secure Wireless
 12. Sophos Server Protection

Отримати додаткову інформацію Ви можете за номерами   +380 50 705 82 24 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.