Splunk Enterprise – рішення для великого бізнесу

Splunk Light, про який ми писали у минулій статті, є ідеальним рішенням для  середовищ з одним сервером і числом користувачів до 5. Тому, звичайно, для великих підприємств такого продукту буде недостатньо. Компанія Splunk випустила цілу низку рішень для вирішення будь-якого роду та величини задач. Середовища корпоративного класу потребують більш розширеного, функціонального та масштабованого захисту, тому компанія Splunk пропонує розглянути організаціям такого рівня рішення Splunk Enterprise, яке завдяки попередньо скомпонованим додаткам для роботи з ІТ-інфраструктурою, безпекою, бізнес-аналітикою та Інтернетом речей, забезпечує задоволення всіх зазначених вище потреб.

Splunk Enterprise 

Платформа для операційного аналізу

Splunk Enterprise допомагає отримати цінну аналітичну інформацію з машинних даних шляхом здійснення моніторингу всіх дій користувачів: відвідувань ними веб-сайтів, виконання транзакцій, мережних операцій тощо. Вбудовані функції пошуку і візуалізації допоможуть будь-якому користувачеві швидко отримати корисні відомості. Необхідно лише обрати необроблені дані Splunk Enterprise і почати аналіз.

Серед переваг Splunk Enterprise:

  • Збір і індексація журналів і машинних даних з будь-якого джерела
  • Потужні можливості пошуку, аналізу та візуалізації для користувачів всіх типів
  • Існування додатків для таких областей, як безпека, ІТ, бізнес-аналітика тощо
  • Прозорість в локальних, хмарних і гібридних середовищах
  • Масштабованість, захист і доступність для будь-якої організації
  • Рішення доступно як окремий додаток або окреме програмне забезпечення

Огляд продукту

Збір і індексування журналів даних

Індексація даних відбувається незалежно від їх формату і місця розташування, включаючи журнали, дії користувачів, показники датчиків, відомості про мережний трафік, дані з веб-серверів, спеціалізованих додатків, соціальних мереж і хмарних служб. Структура і схема застосовуються тільки під час пошуку, тому можна аналізувати будь-які дані без будь-яких обмежень.

Пошук і дослідження

За допомогою потужної і інтуїтивної мови Splunk Search Processing Language (SPL ™) Ви можете знайти будь-які дані. Splunk надає більш ніж 140 команд для статистичного пошуку, розрахунку показників і пошуку за спеціальними умовами. Збільшуйте і зменшуйте масштаб для автоматичного виявлення тенденцій і закономірностей. Отримані результати можна деталізувати.

Зіставлення і аналіз

Splunk спрощує пошук зв’язків між подіями. Зіставляйте дані на основі тимчасових показників, розташування або інших параметрів пошуку. Команда Transaction дозволяє розглядати взаємозалежні події як єдину транзакцію або сеанс і аналізувати транзакції, що закінчилися збоєм. Користувачі можуть легко отримувати додаткову інформацію та обмінюватися нею методом «наведи і натисни» в інтерфейсах Tables і Pivot. Використовуйте можливості машинного навчання для автоматичного виявлення аномалій і інцидентів.

Візуалізація і звіти

Адаптуйте тенденції і характеристики для свого бізнесу або системи безпеки, візуалізуючи їх в панелях моніторингу та звітах. Аналізуйте дані за допомогою накладення діаграм, панорамування і масштабування. Рішення дозволяє прогнозувати високі і низькі значення, планувати системні ресурси і прогнозувати робоче навантаження. Ви також можете персоналізувати панелі моніторингу та звіти для будь-яких користувачів, публікувати їх як PDF-файли і вбудовувати в інші додатки.

Моніторинг і оповіщення

Пошук сповіщень в реальному часі та отримання автоматичних повідомлень по електронній пошті або RSS. З цією функцією Ви зможете запобігти несправностям, відправивши SNMP-пастки, або звернувшись в службу підтримки. Попередження можуть активізуватися по визначеним Вами критеріям. Разом з попередженнями висилається додаткова інформація, яка допоможе швидше знайти першопричину несправностей і вирішити цю проблему.

Доступ звідусіль

Адміністратори і користувачі можуть безпечно працювати з додатком Splunk Enterprise в будь-якому стандартному браузері. Splunk Mobile Access дає можливість користувачам переглядати аналітичні дані Splunk, взаємодіяти з ними і ділитися з іншими користувачами на мобільних пристроях Apple iOS або Android. Спеціалізовані сповіщення дозволяють менеджерам відстежувати всі ключові індикатори продуктивності, а адміністраторам – контролювати роботу звідусіль.

Архітектура корпоративного класу

Для будь-яких машинних даних

Універсальні модулі Splunk Forwarder і такі методи збору даних, як syslog, прямий API-інтерфейс HTTP, сценарії введення і мобільні SDK, можуть індексувати неструктуровані дані з таких джерел, як додатки, датчики, пристрої в кінцевих пунктах, платформи, промислові системи і мережеві пакетні потоки. Для цього їм не потрібні ніякі зумовлені схеми. Крім того, Splunk може об’єднувати машинні дані з реляційними базами і сховищами даних, в тому числі з Hadoop і NoSQL.

Доступність і масштабування корпоративного класу

Це рішення дозволяє обробляти сотні терабайт даних в день, оптимізуючи час відгуку і забезпечуючи постійну доступність. Завдяки можливостям Search Head Clustering число паралельних користувачів і пошукових запитів необмежено. Високопродуктивне сховище аналітичних даних та інші подібні технології допомагають створювати звіти на основі великих даних з небаченою швидкістю.

Безпека і адміністрування

Надійна модель безпеки гарантує захищену передачу даних, надає деталізований контроль доступу на основі ролей, інтеграції LDAP, єдиного входу, аудиту та забезпечення цілісності даних. Кожна транзакція в веб-інтерфейсі, мобільному інтерфейсі, командному рядку і Splunk Enterprise API проходить перевірку автентичності. Консоль розподіленого управління дозволяє контролювати всі ресурси підприємства. З її допомогою ведеться повний журнал аудиту з цифровими підписами, в якому фіксуються дії і пошукові запити адміністраторів.

Додатки та надбудови Splunkbase

Додатки від Splunk покращують і розширюють можливості платформи Splunk. Оптимізуйте збір і аналіз даних з будь-яких джерел. Надайте користувачам вбудовані можливості візуалізації та функції для забезпечення безпеки, управління ІТ, бізнес-аналітики тощо. Ці додатки допоможуть вирішити будь-яке завдання. Додатки, які можна використовувати з рішеннями від Splunk, Ви можете переглянути за посиланням. Якщо у Вас виникли будь-які питання – пишіть нам, і ми допоможемо Вам з усім розібратись!

Відкрита платформа розробки

Відкрита платформа Splunk дозволяє легко адаптувати Splunk Enterprise для потреб будь-якого проекту. Розробники можуть створювати власні додатки, які будуть взаємодіями з рішеннями від Splunk. Також доступна інтеграція даних Splunk в інші додатки за допомогою API-інтерфейсів REST або наборів SDK для JavaScript, JSON, Java, Python, Ruby і PHP. Вашим додаткам пропонуються всі можливості платформи Splunk, а також функції додатків з бібліотеки Splunk.

Інтеграція Splunk Enterprise

Splunk Enterprise – це провідна платформа для аналізу машинних даних в реальному часі. Вбудовуйте звіти і дані Splunk в будь-які додатки. Доповніть свої бази даних і звіти даними Splunk, запускайте дії в системах стеження за помилками або використовуйте інтеграції ODBC для доступу до Splunk Operational Intelligence в таких знайомих додатках, як Microsoft Excel or Tableau.

Аналіз величезних обсягів даних, вивчення журналів електронної комерції, усунення проблеми, відстеження інформацію, надання цінних відгуків розробникам і корисних відомостей маркетологам – все це просто і доступно з Splunk Enterprise!

Ви можете замовити консультацію або тестування будь-якого рішення від компанії Splunk:

Замовити рішення

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 50 705 82 24 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.