Splunk Cloud – стовідсоткова гарантія безперервної роботи

Splunk Cloud підтримується угодою про рівень обслуговування зі стовідсотковою гарантією безперервної роботи, масштабується до рівня 10 ТБ в день і пропонує повністю безпечне середовище.

Платформа SaaS для операційної аналітики

Splunk Cloud надає всі можливості рішення Splunk® Enterprise в форматі хмарного сервісу. Платформа дає доступ до багатьох додатків, в тому числі й до додатка Splunk для забезпечення безпеки підприємства та додатка Splunk для AWS. Також вона реалізує централізоване подання про хмарні, гібридні і локальні середовища.

  • Швидкість: Миттєве отримання пробної версії Splunk за допомогою онлайн-«пісочниці» та миттєвий перехід від POC до робочого середовища.
  • Безпека: Рішення Splunk пройшло атестацію SOC2 типу 2 та надає виділені хмарні середовища для кожного клієнта.
  • Надійність: Стовідсоткова гарантія безперервної роботи. Всі можливості Splunk Enterprise, включаючи додатки, API-інтерфейси і пакети SDK. Масштабованість до 10 ТБ + / день.
  • Гібрид: Централізоване уявлення про Splunk Cloud (рішення SaaS) і розробках Splunk Enterprise (додатки).

Корпоративний хмарний сервіс

Ваша компанія працює цілодобово, тому і операційна аналітика повинна бути доступна цілодобово.

Стовідсоткова гарантія безперервної роботи

Splunk Cloud гарантує безперервну роботу Вашої оргнізації.

Висока продуктивність

Виділені хмарні середовища допомагають забезпечити високу продуктивність сервісу незалежно від дій користувачів.

Безпека корпоративного класу

Splunk Cloud надає ізольовані середовища для кожного клієнта. Рішення Splunk Cloud пройшло атестацію SOC2 типу 1 і SOC2 типу 2.

Прискорення в 10 разів

Splunk Cloud підтримує 10-кратне прискорення обробки даних *.

*мається на увазі технічна можливість інфраструктури Splunk Cloud індексувати незаплановані обсяги даних, які в 10 разів перевищують ліцензований обсяг даних. Splunk Cloud надає сховище достатнього розміру для підтримки зберігання ліцензованого обсягу індексу протягом 90 днів.

SaaS або окремий додаток

Ви можете вибрати модель SaaS або самостійно керовані рішення відповідно до потреб Вашого бізнесу, не жертвуючи цілісністю і наочністю при використанні додатків. Використовуйте Splunk Cloud разом з Splunk Enterprise і отримаєте єдине уявлення про всі машинні дані. Ви отримуєте більш гнучкі умови роботи, що відповідають потребам вашого бізнесу.

Splunk Cloud и Enterprise Release 6.5

Підготовка та аналіз даних

Таблиці забезпечують структуроване уявлення даних в інтуїтивно зрозумілому табличному форматі. Новий редактор Table Editor дає можливість легко створювати, редагувати і аналізувати Таблиці, не використовуючи SPL.

Аналітика c машинним навчанням

Нові засоби машинного навчання, алгоритми з відкритим вихідним кодом і моделювання за допомогою наданих інструкцій забезпечують призначені для користувача засоби аналітики для оптимізації операцій і показників бізнесу.

Зниження витрат на зберігання даних

Hadoop Data Roll забезпечує новий спосіб зниження витрат на зберігання історичних даних (іноді на 80%). Перенесення даних Splunk в озеро даних Hadoop без жодних втрат і зі збереженням усіх можливостей пошуку.

Нові засоби для розробників і Splunkbase

Нові засоби спрощують розробку, сертифікацію додатків і управління ними, а нововведення в Splunkbase допомагають користувачам отримати переваги всіх доступних додатків.

Продуктивність користувачів

Нові можливості включають форматування SPL і допомогу в реальному часі, покращене форматування таблиць і доповнення до панелей моніторингу для швидкої розробки панелей моніторингу та обміну ними в компанії.

Ви можете замовити консультацію або тестування будь-якого рішення від компанії Splunk:

Замовити рішення

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 50 705 8224 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.