Sophos додає “глибоке вивчення” до рішення Email Advanced

Компанія Sophos, яка є світовим лідером у галузі захисту мереж та кінцевої точки, анонсувала нове рішення – Sophos Email Advanced – перше рішення для захисту електронної пошти, яке передбачає інтелектуальну безпеку з активним захистом від загроз (ATP), анти-фішингову автентифікацію електронної пошти, а також сканування вихідних повідомлень та політичну підтримку

Дослідження SophosLabs виявило, що 75% шкідливих програм в організації є унікальними для цієї організації, що вказує на те, що більшість нападів є атакою типу “нульового дня”.

Єдиний спосіб боротьби з ними  це глибока навчальна нейронна мережа, інтегрована в технологію ізольованого програмного забезпечення Sophos Email для швидкого виявлення раніше невідомих шкідливих файлів, надісланих електронною поштою.

Електронна пошта продовжує бути основним вектором атаки для кіберзлочинців. 

Sophos обробляє дані з більш ніж десяти мільйонів поштових скриньок, які щоденно захищаються за допомогою Sophos Email. Приблизно 80% повідомлень електронної пошти, що ідентифікуються як спам, мають небезпечний зміст. Тенденція надсилання електронних листів з посиланнями на небезпечні сайти чи заражені вірусами прикріплені файли вказує на те, що електронна пошта також є одним з основних способів розповсюдження небезпечного контенту, який призводить до порушення безпеки даних.

Нещодавнє дослідження, проведене компанією Sophos, показало, що за останні 12 місяців понад 50% організацій по всьому світу зазнали атак з боку “програм-вимагачів”.

Sophos Email Advanced включає в себе технологію CryptoGuard, що дає змогу зупинити такого типу загрози, перш ніж вони вчинять атаку на поштові скриньки Ваших співробітників. Ще одним первинним захистом від викрадення даних та фішинг-атак є захист Time-of-Click, який сканує URL-адресу під час натискання, запобігаючи реалізації прихованих атак.

Сканування вихідних повідомлень та підтримка декількох політик допоможе запобігти випадковому поширенню зловмисного програмного забезпечення або відправки спаму клієнтам та партнерам, та тим самими зменшити вплив атаки на громаду та захистить репутацію організації.

“Зі зростанням платформ, які базуються на хмарах, таких як Office365 і Google G-Suite, організаціям потрібен розширений варіант безпеки, який виявляє загрози “нульового дня” ​​та інше шкідливе програмне забезпечення. Комплекти Ransomware-as-a-Service (RaaS) та упаковані шкідливі програми полегшили кіберзлочинцям налаштовування та реалізацію більш складних та цілеспрямованих атак через електронну пошту “,  казав Білл Луччіні, старший віце-президент та генеральний менеджер Sophos.

“ІТ потребує розумної та передбачуваної безпеки для виявлення та усунення сьогоднішніх загроз. Управління системою Sophos Central Advanced на основі хмарних технологій Sophos Email Advanced допоможе забезпечити найвищий рівень безпеки для захисту будь-якої поштової платформи, що дозволить кожному користувачеві знову довіряти своїй поштовій скриньці.”

При керуванні через платформу Sophos Central, Sophos Email є ключовим елементом інтегрованої системи захисту даних для кінцевого користувача. Фахівці з інформаційних технологій можуть керувати Intercept X для захисту кінцевих точок разом із підвищенням рівня обізнаності користувачів із Sophos Email Advanced та Phish Threat, забезпечуючи посилення захисту для виявлення та блокування погроз, а також навчання користувачів.

Дані про загрозу від Sophos Email Advanced можуть покращити синхронізовану інтелектуальну безпеку та сприяти створенню спільної інтелектуальної інформації в SophosLabs.

Нові функції в Sophos Email включають:

Активний захист від загроз (ATP)

 • Пісочниця Cloud Sophos Sandstorm та розширений захист URL-адреси
 • Штучний інтелект, вбудований в Sophos, ізольоване програмне забезпечення, здатне виявляти та блокувати невідоме зловмисне програмне забезпечення
 • Попередня перевірка URL-адреси за допомогою технології Time-of-Click перевіряє репутацію веб-сайту чи адреси електронної пошти перед доставкою і під час натискання та блокує приховані чи відкладені атаки

Анти-фішингова автентифікація електронної пошти

 • Поєднання методів автентифікації SPF, DKIM та DMARC та аналізу заголовків електронної пошти
 • Політика відправників (SPF), що дозволяє визначити і перевірити, хто може надсилати електронні листи з даного домену
 • Кінцева система ідентифікації пошти (DKIM) на основі асиметричних криптографічних ключів
 • Звітність і відповідність автентичності домену (DMARC), що визначає, що робити, коли повідомлення не перевіряються на наявність SPF або DKIM

Сканування вихідних повідомлень та багатопрофільна підтримка

 • Сканування вихідних електронних повідомлень на наявність спаму чи вірусного вмісту, що запобігає реалізації атак та захищає репутацію організації
 • Індивідуальні правила безпеки можуть бути створені для окремих осіб, груп або всього домену протягом декількох хвилин

Параметри розгортання та обробки даних

 • Доступна через платформу керування Sophos Central, основану на хмарних технологіях
 • Sophos Secure Email Gateway може бути розгорнуто як пристрій або в новітній версії Sophos XG Firewall
 • Центри обробки повідомлень в Ірландії, США та Німеччині
 • Місцеположення Sophos Sandstorm в Ірландії, США та Японії

Ви можете замовити консультацію або тестування будь-якого рішення від компанії Sophos:

Замовити рішення

Інші продукти компанії Sophos:

 1. Sophos Intercept X
 2. Sophos EndPoint Protection
 3. Sophos XG Firewall
 4. Sophos UTM (iNUS Capsule)
 5. Sophos Email Gateway
 6. Sophos Home
 7. Sophos Mobile
 8. Sophos Clean
 9. Sophos Central
 10. Sophos Web Gateway
 11. Sophos Secure Wireless
 12. Sophos Server Protection

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 50 705 82 24 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.