Що допомагає Splunk залишатися одними з кращих?

Компанія Splunk, яка спеціалізується на обробці машинних даних, випустила рекомендації щодо покращення своїх результатів за першу чверть 2019 фінансового року та зробила прогноз своїх доходів на весь наступний рік. Фонд компанії зріс більш ніж у 2 рази за останні півтора року; зростання великих даних допоможе Splunk`у зберегти цю тенденцію.

Новий спосіб оцінки зростання

Нові додатки для клієнтів були і залишатимуться ключовими показниками успіху компанії. Мета – збільшення клієнтської бази до 20 000 до кінця 2020 року, приблизно на 25% більше від поточного числа користувачів.

З цією метою компанія представила новий показник у своєму останньому звіті: кількість нових пропозицій у мільйонах доларів. У першому кварталі їх було 43. Для порівняння: у тому ж періоді в минулому році це значення було на 8 одиниць менше.

Це нове вимірювання показує, що, незважаючи на його швидке зростання в останні роки, Splunk все ще знаходиться на початковому етапі своєї історії зростання. З огляду на розмір галузі аналізу даних, яка зросла вдвічі після того, як Splunk вийшов на публіку в 2012 році, очікується, що в найближчому майбутньому він продовжуватиме рости двозначними цифрами – підписання великих контрактів для компанії є обов’язковим завданням. Керівництво зазначило, що компанія продовжує рухатись, щоб досягти цілей замовника та відповідати прогнозу доходів у 2020 році.

Прибутковість найближчим часом

Незважаючи на переконливу історію, багато інвесторів можуть ухилятися від Splunk, оскільки це ще не прибуткове підприємство. Проте це все може змінитися.

Скоригована маржа операційної діяльності, яка спирається на певні позиції (такі як акційна компенсація) у першому кварталі склала -4,7%. У минулому році вона була -9,2%. Протягом наступного кварталу керівництво заявило, що скоригована операційна маржа складе 2% та 11,5% за весь рік.

Нові придбання показують ранні позитивні ознаки

Ще однією причиною зростання компанії Splunk була індустрія безпеки. Підприємства використовують аналіз даних для виявлення аномалій у своїх цифрових системах та нейтралізації порушень безпеки. Щоб збільшити свою присутність та значимість на ринку, Splunk придбала обладнання для систем управління, автоматизації та реагування Phantom Cyber ​​Corporation за 350 мільйонів доларів.

Захист бізнесу від кіберзлочинів стає дедалі складнішим і важчим. Технологія Phantom допомагає об’єднати всі засоби і методи захисту, пов’язані з кібербезпекою. Додавання до цієї технології аналізу машинних даних від Splunk у допоможе ще більше посилити ці служби автоматизації. Splunk сподівається, що покупка Phantom допоможе збільшити кількість нових клієнтів своїх послуг набагато швидше.

Окрім приваблення нових користувачів, Phantom також допоможе збільшити масштаби існуючих відносин з клієнтами. Враховуючи те, скільки організацій використовує Splunk для аналізу швидко зростаючої кількості даних, що дозволяє їм підвищити операційну ефективність, є сенс поліпшити цю службу для забезпечення кращого захисту.

В цілому, початок нового нового фінансового року для компанії Splunk був дуже вдалим. Оскільки використання великих даних стає все більш поширеним, і необхідність зрозуміти цю інформацію також зростає, рішення від Splunk виглядають як досить непогана інвестиція.

Ви можете замовити консультацію або тестування будь-якого рішення від компанії Splunk за лічені хвилини:

Замовити рішення

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Отримати додаткову інформацію щодо рішень компанії Ви можете також за номерами +380 50 705 8224 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.