Припинення підтримки мобільних додатків Splunk

Компанія Splunk наразі розширює свої інвестиції в нову мобільну стратегію, яка включає в себе нові рішення та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Результатом цього є те, що компанія більше не буде підтримувати Splunk Add-on для мобільного доступу та Splunk Mobile App, що діятимуть до 13 серпня 2018 року. Не зважаючи на це, рішення будуть продовжувати працювати для вже існуючих користувачів.

І що далі? – Нові рішення

Команда Splunk працює над новими мобільними рішеннями, та акцентують свою увагу на значне покращення деяких ключових функцій у поточних додатках. Крім того, компанія працює над спрощенням доступу до даних Splunk, використовуючи різні форм-фактори та технології.

Нові додатки будуть запущені незабаром.

Що можна очікувати від нових рішень?

Звичайно, що покращення функціональності, порівняно з минулими додатками. Наразі ми не маємо офіційної інформації про можливі удосконалення рішень від Splunk, але можемо припустити, що гіршими вони точно не стануть.

Для чого взагалі створюються мобільні додатки Splink?

Мобільний додаток Splunk дозволяє отримувати доступ до важливих аналітичних даних в будь-який час і з будь-якого місця, а також відстежувати стан справ і операційну продуктивність навіть в дорозі. Потужні функції для забезпечення безпеки і управління мобільним пристроєм гарантують захист ваших даних.

Операційна аналітика – в будь-який час і в будь-якому місці

Мобільний додаток Splunk повинен забезпечувати ефективні інструменти для перегляду, аналізу оперативних даних і обміну ними в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою мобільних пристроїв на базі Apple iOS або Android. Спеціалізовані сповіщення та подання дозволяють менеджерам відстежувати всі ключові індикатори продуктивності і допомагають адміністраторам контролювати роботу будь-де.

Мобільні додатки Splunk дозволяють:
  • Отримувати ділові та операційні сповіщення в реальному часі і на основі них приймати рішення.
  • З легкістю переглядати інформаційні панелі і аналізувати звіти.
  • Робити позначки до даних про продуктивність і надсилати їх колегам.
  • Забезпечити захист корпоративних даних з допомогою засобів управління мобільними пристроями.

І все це можливо виконати в будь-який час, варто мати при собі лише мобільний пристрій!

Долучайтеся до нашої спільноти у соціальних мережах, щоб не пропустити реліз нових рішень від Splunk!

Також можете замовити консультацію або тестування будь-якого рішення від компанії Splunk за лічені хвилини:

Замовити рішення

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Отримати додаткову інформацію щодо рішень компанії Ви можете також за номерами +380 50 705 8224 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси

 

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.