Splunk: безпека, відповідність вимогам та шахрайство

Сучасним підприємствам потрібні рішення для захисту великих даних, які здатні адаптуватися до сучасних загроз і мінливих бізнес-вимог. Простого моніторингу традиційних подій безпеки вже недостатньо. Фахівцям з безпеки потрібен більш широкий погляд на нові джерела даних, які утворюються в ІТ-інфраструктурі, бізнес-підрозділах і хмарних середовищах.

Безпека на основі аналізу

Постійний моніторинг безпеки та відповідність вимогам, швидке реагування на інциденти і можливість виявити та усунути відомі та невідомі загрози забезпечує готовність користувачів до зовнішніх атак, дій внутрішніх зловмисників і шахрайських операцій, які призводять до досить великих витрат.

Рішення Splunk для забезпечення безпеки допомагають організаціям оперативно виявляти, усувати і запобігати загрозам, надаючи цінний контекст і візуальну інформацію для швидкого прийняття найоптимальніших рішень. Splunk забезпечує безпеку на основі аналізу.

Splunk Enterprise Security

Splunk Enterprise Security – це провідна платформа аналітики безпеки для будь-яких сценаріїв управління інформаційною безпекою та подіями (Security Information and Event Management, SIEM). Користувач отримує готові панелі моніторингу, кореляції, створення звітів, а також має змогу переглянути усі робочі процеси для реагування на інциденти і отримує детальну візуалізацію для підвищення ефективності та економічності служб безпеки. Детальніше про Splunk Enterprise Security Ви можете дізнатися за посиланням.

Завдання забезпечення безпеки

Виявлення складних загроз

Відстеження всіх етапів атаки, визначення зв’язків з будь-яких полів у всіх доступних даних протягом будь-якого періоду.

Внутрішні загрози

Splunk служить для виявлення зловмисних дій співробітників та інших внутрішніх загроз до того, як станеться крадіжка конфіденційних даних, їх пошкодження або зловживання ними.

Відповідність вимогам

Підвищення рівня автоматизації дозволяє вести постійний моніторинг відповідності нормативно-правовим вимогам.

Шахрайство і крадіжка

Пошук і аналіз даних в реальному часі або історичних даних для дослідження і виявлення шахрайства, крадіжок і зловживань.

User Behavior Analytics

Виявлення кібератак і внутрішніх загроз за допомогою рішення, яке використовує засоби отримання і аналізу даних, а також машинне навчання.

Програма Adaptive Response

Програма Adaptive Response, яка є ініціативою компанії Splunk, об’єднує провідних постачальників засобів безпеки з метою поліпшення стратегій захисту кіберпростору.

Додатки та надбудови

Для збільшення переваг своїх клієнтів, компанія Splunk та її партнери створили вже понад 600 надбудов і додатків, які забезпечують рішення для введення даних, створення звітів, виведення панелі моніторингу, кореляції даних і допоміжні засоби для широкого застосування. Ці додатки і надбудови забезпечують прозорість таких функціональних технологій як запобігання вторгнень, аналіз корисного навантаження, контроль доступу, управління посвідченнями, аналіз загроз, обмін повідомленнями, захист кінцевих точок і реагування на загрози. Головне призначення цих додатків та надбудов – прискорення та спрощення роботи з багатьма провідними рішеннями в сфері безпеки. Вонии розширюють можливості платформи безпеки Splunk та значно полегшують роботу користувачів. Додатки для управління спеціалізованими технологіями, які дають доступ до широкого спектру інструментів візуалізації, аналітики, корпоративної інтеграції, аналізу загроз і шкідливих програм, відстеження операцій в мережі і кінцевих точках, перевірки автентичності та багато інших програм і налаштувань Ви можете знайти в бібліотеці рішень Splunkbase.


Ви можете замовити консультацію або тестування будь-якого рішення від компанії Splunk:

Замовити рішення

Пишіть нам, і ми проконсультуємо Вас, проведемо у Вас пілотний проект, надамо Вам інформацію про всі ціни і терміни виконання робіт та захистимо Вашу інформацію!

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 50 705 8224 та +380 67 589 42 70 або по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.