Безпека в хмарних технологіях та Інтернеті з компанією Zscaler

Спеціалісти компанії MO Group, які борються за Вашу інформаційну безпеку, хочуть звернути Вашу увагу на компанію Zscaler, що дозволяє впроваджувати хмарні технології в інфраструктуру підприємств, забезпечуючи стабільну і швидку роботу з Інтернетом.

Zscaler – провідна компанія в сфері інформаційної безпеки. Хмарний сервіс Zscaler заснований на інноваційних ефективних технологіях, що виключають затримку трафіку. Будь-який співробітник може отримати віддалений безпечний доступ до Інтернету, не порушуючи при цьому принципів корпоративної політики своєї організації.

Застосування програмного забезпечення Zscaler знижує ризики, скорочує витрати і спрощує IT-адміністрування. Програмні рішення Zscaler однаково успішно використовуються в компаніях різного діапазону – починаючи від представників малого бізнесу і закінчуючи найбільшими корпораціями світу, а також ідеально підходять для сервіс-провайдерів, які обслуговують мільйони споживачів.

Лінійка продукції Zscaler:

  • Zscaler Enterprise – дозволяє захистити віддалені офіси і контролювати корпоративний трафік, не встановлюючи додаткового обладнання.
  • Zscaler for Small and Medium Businesses – забезпечує захист невеликих і середніх компаній від web-загроз, не знижуючи при цьому ефективності комунікацій.
  • Zscaler for Service Providers – сервіс по захисту трафіку, завдяки якому сервіс-провайдери можуть урізноманітнити спектр своїх послуг.

Компанія MO Group співпрацює з брендом Zscaler, а тому готова допомогти та проконсультувати своїх клієнтів з приводу експлуатації та впровадження рішень, провести тестування та надати повну інформацію про ціни та термін виконання робіт.

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.