Ще одне інноваційне рішення в області захисту інформації від компанії GEMALTO та MO Group

Локальна система управління SafeNet Authentication Client забезпечить новий рівень сервісу на всіх операційних системах Windows, Linux, Mac OS.

Об’єднані рішення Gemalto та MO Group створюють нові можливості в області кібербезпеки.

Завдяки поєднанню технологій Gemalto та SafeNet лінійка контактних аутентифікаторів стала еволюційним розвитком лінійки eToken, а також смарт-карт лінійки IDPrime, які зараз представлені у вигляді USB-ключа Gemalto SafeNet eToken 5110 та смарт-картки IDPrime 830 (зображення яких представлені нижче). Злиття цих двох лінійок вимагало виконати адаптацію рішень для адміністрування ключів двофакторної аутентифікації. Компанії успішно це зробили.

Як новий продукт, так і вся лінійка USB-ключів та смарт-карток тепер підтримується локальною системою управління ключів SafeNet Authentication Client (це програмне забезпечення включає в себе не тільки набір драйверів, але і функціонал, що дозволяє виконати базове адміністрування пристроїв), а також рішення для підтримки життєвого циклу управління ключами – SafeNet Authentication Manager. Компанія підтримує роботу на всіх операційних системах Windows, Linux, Mac OS, забезпечуючи в рамках обслуговування моментальний міжнародний сервіс.

Крім того, всі зміни в продуктовій лінійці будуть підтримані інноваційною платформою SafeNet Authentication Service, яка є однією з найбільш передових технологічних рішень двофакторної аутентифікації. Рішення дозволяє клієнтам використовувати механізми одноразових паролей як з використанням локальної інсталяції, так і в якості сервісу двофакторної аутентифікації з хмари.

Задля розширення пропозицій для своїх клієнтів, MO Group пропонує технологію Bluetooth Low Energy, завдяки якій аутентифікація, цифровий підпис і шифрування з використанням USB-токенів та смарт-карт тепер будуть доступні на мобільних платформах.

Gemalto – світовий лідер в області цифрової безпеки. Компанія надає прості у використанні технології та послуги для бізнесу та державних проектів, ідентифікації та аутентифікації, для захисту даних таким чином, що вони залишаються в безпеці як в особистих пристроях, так і між пов’язаними з ними об’єктами або у хмарі.

MO Group –  партнер компанії Gemalto, пропонує рішення та послуги, які забезпечать комплексний захист Вашої інформації. Існують варіанти захисту як  корпоративних, так і приватних мереж та віртуальних середовищ.

Спеціалісти компанії MO Group мають великий досвід роботи з подібними технологіями. Наші фахівці можуть провести у Вашій організації пілотний проект і детальніше розказати Вам про всі тонкощі двофакторної аутентифікації, USB-ключів та смарт-карток. Також наші спеціалісти можуть проконсультувати Вас та надати Вам інформацію щодо цін та терміну виконання роботи.

Замовити консультацію

 

Даний матеріал підготовлений спеціалістами MO Group на базі публікацій закордонної преси.

Об авторе: Anastasia

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.