Splunk

Американська компанія-розробник програмного забезпечення для обробки та аналізу машинно-генерованих даних Splunk була заснована в 2003 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, має офіси в 12 країнах світу.

Splunk – це платформа для збору, зберігання, обробки та аналізу машинних даних, тобто логів. На сьогоднішній день є дуже популярною в США та у Європі і постійно виходить на інші ринки, включаючи Україну. Однією з головних особливостей платформи є те, що вона може працювати з даними практично з будь-яких джерел, і тому список можливих застосувань системи дуже широкий.

Splunk, в більшості випадків, (автоматично або за допомогою аддонів) розбирає вхідні дані на поля та значення і надалі обробляє їх. Обробка відбувається через SPL запити (спеціальна мова від Splunk), за допомогою якої можна будувати різні вибірки та таблиці, сортувати, фільтрувати, агрегувати, будувати звіти, створювати обчислювальні поля, звертатись як до внутрішніх, так і до зовнішніх довідників, створювати дашборди, з широким спектром візуалізації та робити алерти (наприклад за результатами виконання запита відправляти тікети в Service Desk). Все це можна упакувати в свій персональний додаток.

Основні відмінності або сильні сторони Splunk

 • Real Time Architecture: Splunk здійснює збір, пошук, моніторинг та аналіз по різним і достатньо великим (сотні ТБ даних в день) об’ємам даних в режимі реального часу і все це – одна система. Чому це важливо? Тому що Splunk може забезпечити збір даних в реальному часі із тисяч різних видів джерел – і це може бути як фізичний так і віртуальний хвіст, так і хмара. Також Splunk підтримує пошук не тільки в реальному часі, але і по всьому часовому проміжку, дані за який були зібрані. Тобто ми можемо здійснювати пошук, моніторинг, сповіщення, звітність та аналіз за будь-який час (історичні дані та дані в реальному часі в одному рішенні). І нарешті, Splunk забезпечує швидкий результат та високу інтерактивність пошукових запитів на надзвичайно великих обсягах даних.
 • Universal Machine Data Platform: Splunk є універсальною платформою для машинних даних, яка забезпечує комплексний збір даних, їх обробку та аналіз. Таким чином ми можемо індексувати будь-які машинні дані з відміткою про час незалежно від структури і формату. Splunk здатен об’єднати в собі машинні дані + бізнес дані + користувацькі дані, що робить його надзвичайно універсальним.
 • Schema on the Fly: Splunk здійснює пошуки по часу, тобто вам не потрібно заздалегідь знати структуру даних, щоб сформувати запит. Ви можете обрати проміжок часу, ввести декілька ключових слів та швидко ознайомитись з даними. Немає ніяких жорстких обмежень на стовпці, таблиці та інше. Це сильно підвищує гнучкість системи. Також будь-який запит можна зупинити, поставити на паузу або показати проміжні результати.
 • Agile Reporting & AnalyticsSplunk надає широкі можливості з будування аналітики, звітів та їх візуалізації. Крім цільових даних, система також може звертатись до зовнішніх довідників, наприклад в SQL БД. Також Splunk достатньо відкрита система і Ви завжди можете дописати свій модуль, хоча можливості візуалізації дуже різноманітні.
 • Scales from Desktop to Enterprise: Splunk користується технологією MapReduce, що забезпечує розподіл навантаження та горизонтальну масштабованість системи, тобто ми можемо почати з одного сервера для Splunk, а при збільшенні даних – швидко додати декілька нових серверів і розподілити навантаження. Також завдяки технології MapReduce Splunk має можливість швидко обробляти реально великі об’єми даних, не потребуючи видатного заліза.
 • Fast Time to Value: Splunk дозволяє швидко отримати результат від використання. Впровадження займає часи та дні, а не тижні та місяці. Теж саме з масштабуванням та експлуатацією.

 Каталог рішень:

 1. Splunk Enterprise
 2. Splunk Light
 3. Splunk Cloud
 4. Hunk: Splunk Analytics for Hadoop
 5. Splunk User Behavior Analytics
 6. Splunk Enterprise Security
 7. Splunk дла аналізу логів
 8. Управління журналами
 9. Платформа Adaptive Response

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.