Digital Guardian

Digital Guardian – американьска компаня із штаб-квартирою в Бостоні, Массачусетс, надає платформу захисту даних (DLP – Data Loss protection) нового покоління.

Платформа Digital Guardian може працювати в корпоративній мережі, на кінцевих точках, мобільних пристроях і хмарних додатках, що значно полегшує виявлення і запобігання загрозам витоку даних. З 2003-го року Digital Guardian надає компаніям з великою кількістю конфіденційних даних можливість захищати свої найцінніші активи за допомогою своєї он-преміс платформи або зовнішньої платформи з управління безпекою (MSP). Унікальна система контролю даних, адаптивний огляд активності кінцевих точок, в поєднанні з поведінкової системою виявлення загроз і реагування на них від Digital Guardian забезпечить Вам надійний захист конфіденційних даних без затримок в бізнес процесах.

Корпорація Digital Guardian забезпечує реалізацію рішень в сфері захисту даних як від внутрішніх, так і від зовнішніх загроз. Компанія пропонує:

  • сервіс запобігання втрати даних, який автоматично блокує і бере під контроль тільки ту активність, яка може становити небезпеку для компанії, що ґрунтується на інформації про користувача, дії і типі даних;
  • сервіси для управління і автоматичної класифікації регламентованих даних;
  • мережеві агенти Digital Guardian, які забезпечують видимість, оповіщення, аналіз і контроль, необхідні для визначення і запобігання витоку даних;
  • DG Synergy, багатоканальна програма для здійснення підтримки клієнтів, VARів, постачальників послуг і дистриб’юторів, націлених на збільшення продажів для забезпечення потреб клієнтів в сфері захисту даних.

В арсеналі компанії також є розробки в сфері класифікації та шифрування даних, захисту та шифрування Email, контроль мобільних і веб-додатків, а також даних, що зберігаються в віртуальній хмарі. Цільовими для компанії є технологічні сфери, сфери енергетики, фінансів, уряду, виробництва та охорони здоров’я.

Каталог продукції:

  1. Digital Guardian Data Protection Platform

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.