Citrix

Citrix – це компанія, що концентрується на одному рушійному принципі: забезпечувати безпеку і простоту доступу до додатків і даним по всьому світу. Технології мають звільняти організації, щоб розширювати кордони продуктивності та інновацій. Даючи людям можливість працювати в будь-якому місці в будь-який час. Та гарантуючи спокій ІТ-відділам в тому, що важливі системи завжди будуть доступні та в безпеці.

Citrix ставить перед собою задачу в створенні світу нових можливостей, де люди, організації та речі забезпечені безпечним зв’язком та завжди доступні. Місце, в якому весь бізнес в цифровому форматі.

Мета компанії Citrix – створення світу можливостей, де люди, організації та речі забезпечені безпечним зв’язком і доступні один одному, що робить неймовірне можливим. Citrix намагається змінити уявлення про роботу майбутнього, надаючи безпечні цифрові комплексні робочі місця, які об’єднують додатки, дані і сервіси, необхідні співробітникам для продуктивної роботи, і спрощують для ІТ-відділів впровадження складних хмарних середовищ і керування ними. Рішеннями компанії Citrix, чий річний дохід в 2016 р склав 3,42 млрд доларів США, користуються понад 400 000 організацій, включаючи 99% компаній зі списку «Fortune 100» і 98% компаній зі списку «Fortune 500».

Забезпечує гнучкість і контроль, щоб перетворити роботу і забезпечити розвиток бізнесу

Щоб забезпечити гнучкість хмари без уповільнення роботи в зв’язку зі складністю і заходами безпеки, вам необхідні гнучкість і контроль цифрових робочих місць. Сitrix Workspace об’єднує різноманітні технології, платформи, пристрої та хмари, забезпечуючи гнучкість і простоту свого розгортання. ІТ-відділ та користувачі можуть разом створювати периметр, що є контекстно-залежним та програмно визначеним, що забезпечує захист та профілактику загроз безпеки в сучасних розподілених гібридних і багато хмарних середовищах із безліччю пристроїв. Уніфіковане, контекстне та безпечне рішення Citrix створює робоче місце майбутнього для освоєння вами технологій, необхідних для росту вашого бізнесу.

Citrix Cloud

Citrix Cloud забезпечує максимально швидкий, простий і гнучкий підхід для безпечного управління цифровими робочими місцями. Зменшіть витрати і складність інфраструктури та отримаєте можливість швидко створювати і розгортати робочі місця в будь-якій хмарі або інфраструктурі на свій вибір.

Віртуалізація та мобільність

Citrix допоможе вам безпечно доставляти Windows-, Linux-, веб-, SaaS-додатки і повні віртуальні десктопи на будь-який пристрій, щоб ваші співробітники могли працювати в будь-якому місці зручним для них чином.

 

Програмно визначені мережі

Надавайте програмні рішення для обміну даними по мережі з безпекою, надійністю і швидкістю, які використовуються в тисячах мереж по всьому світу.

Спільна робота

Автоматизуйте робочі процеси, а також доступ, синхронізацію і обмін файлами з будь-якого пристрою простим і безпечним шляхом.

Втілення цифровий трансформації в життя

Сьогодні в кожну галузь – від транспортної до готельної та фінансової – вторгаються цифрові технології. Технології в самих різних сферах – від хмарних сервісів до аналізу даних – змінюють уявлення про нашу роботу і дають можливості створювати нові бізнес-моделі, стимулювати інновації, підтримувати розробку продуктів і пропонувати споживачам повноцінне обслуговування.

Спростіть свої системи

Хмарний підхід спрощує управління і дає ІТ-відділам можливість впроваджувати нові системи, швидко їх масштабувати і оновлювати у міру необхідності.

Візьміть кібербезпеку під контроль

Контекстно-залежний програмно визначений периметр надає безпечний доступ і поведінкову аналітику, орієнтовані на конкретного користувача, для повної видимості в мережевій і користувацьких екосистемах.

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.