Forcepoint

Компанія Forcepoint була заснована в 2015 році шляхом злиттям продуктових лінійок компаній Raytheon та Websense.

Рішення Websense щодо забезпечення безпеки, допоможе організаціям блокувати шкідливий код, запобігати втратам конфіденційної інформації і забезпечити доцільне використання Інтернету при конкретної політиці безпеки. Штаб-квартира розташована в Сан-Дієго, Каліфорнія.

Платформа Forcepoint захищає від внутрішніх і зовнішніх атак, швидко виявляє вторгнення, мінімізує час відновлення системи і запобігає шахрайство. З Forcepoint компанії можуть захистити своїх користувачів, мережі і дані.

Мета Forcepoint – розширити можливості організацій з управління безпекою незалежно від використовуваних технологій і надати клієнтам платформу 4D Security (defend, detect, decide, defeat).

Рішення компанії Forcepoint зайняли одну з лідируючих позицій в Gartner Magic Quadrant for Enterprise Data Loss Prevention. У 2015 р Rayhteon і часткові партнери Vista, представили нові інтегровані рішення, які складаються з портфеля Websense і Raytheon, під новим брендом Forcepoint.

Gartner в своєму дослідженні зазначила, що Forcepoint підтримує виявлення конфіденційної інформації, що зберігається в пошті, Microsoft Exchange Online і Microsoft SharePoint Online за допомогою власних API. Крім того, Forcepoint може структурувати дані за відбитками пальців зберігаються в SalesForce.

Компанія також забезпечує ряд зумовлених політик, розроблених для ідентифікації інсайдерських погроз і компрометації кінцевих точок. Це один з небагатьох виробників, які забезпечують повну підтримку Apple OS X і Linux, яка включає в себе виявлення даних, контроль додатків, оптичні носії, а також web і email трафік.

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.