Lenovo

Lenovo –це мультинаціональна корпорація, яка наразі є найбільшим в світі постачальником персональних комп’ютерів. Серед продуктів компанії робочі станції, сервери, рішення для зберігання даних, програмне забезпечення для управління ІТ, інтелектуальні телевізори, планшети, смартфони і навіть мобільні додатки.

Для сучасного підприємства потрібні надійні засоби забезпечення конфіденційних даних. У числі можливих наслідків розкрадання, підміни або некоректної утилізації жорсткого диска – втрата даних, перебої в роботі серверів, позови на величезні суми, розчарування клієнтів і поява публікацій з негативними відгуками. Розкрадання носіїв даних стає все більш поширеним явищем. Тому ІТ-керівники прагнуть приділяти безпеці найпильнішу увагу.  В якості заходів у відповідь на підприємствах впроваджуються політики безпеки, часто мають на увазі шифрування всіх даних, що зберігаються для забезпечення надійного захисту інформації в разі втрати накопичувача.

В даний час Lenovo просуває на українському ринку всю наявну у компанії лінійку серверів, куди входять системи баштового і стоякового типів, лезові платформи, рішення для виконання критично важливих додатків, конвергентні та гіперконвергентние пристрої, а також сервери високої щільності. При необхідності за допомогою рішень Lenovo можна реалізувати проекти будь-якого рівня складності або підібрати оптимальне по співвідношенню ціни і продуктивності.

Комплексне рішення Lenovo для ІТ інфраструктури

Комплексне рішення Lenovo EMC VSPEX являє собою готову в експлуатацію архітектуру, яка поєднуватиме в собі переваги програмного комплексу EMC VSPEX і видатну апаратну конфігурацію від Lenovo. Рішення призначене для створення середовищ віртуалізації, розгортання приватних хмар і робочих місць для кінцевих користувачів. Ключовими перевагами представленого рішення є висока швидкість розгортання, оптимальне співвідношення вартості і продуктивності, широкий функціонал і високий рівень доступності завдяки використанню перевіреної архітектури.

Централізоване управління ключами шифрування

Управління ключами в рамках реалізації стратегій шифрування часто здійснюється непослідовно. Іноді управління ключами виконується вручну або за допомогою вбудованих алгоритмів шифрування. У деяких випадках формальні процедури управління ключами просто відсутні. Такий непослідовний підхід до управління ключами істотно підвищує ризик втрати або викрадення даних.

Рішення IBM Security Key Lifecycle Manager (SKLM) для дисків System x з вбудованою функцією шифрування, що надається в форматі Feature on Demand (FoD) – це рішення для середовищ System x, призначене для централізації, спрощення та автоматизації управління ключами шифрування. Воно допоможе скоротити ризики і зменшити операційні витрати. Це просте і гнучке рішення призначене для зберігання, обслуговування і управління життєвим циклом ключів для дисків з вбудованою функцією шифрування (SED) в локальних і розподілених середовищах System x. З його допомогою клієнти, які використовують System x, зможуть забезпечити виконання пропонованих до сервера вимог і при цьому реалізувати його захист за допомогою ефективного, простого, консолідованого і прозорого управління ключами.

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.