“Workshop: Резервне копіювання та відновлення даних” by ERC

Вчора, 19-го лютого, спеціалісти компанії MO Group прийняли участь в спеціалізованій зустрічі, організатором якої був наш улюблений професіональний дистриб’ютор в Україні – компанія ERC. Зустріч була організована в стилі Workshop, тобто учасники мали змогу отримання динамічні знання при активній груповій взаємодії.

Зустріч була присвячена достатньо актуальній темі для компаній, що хочуть успішно вести та розвивати свій бізнес. Резервне копіювання та відновлення даних наразі дуже важливий етап для забезпечення інформаційного захисту та ІТ-безпеки організацій.

Спікер Максим Луганський, який є технічним консультантом з управління інформацією Micro Focus в СНД, максимально чітко та зрозуміло пояснив кожен етап роботи і зробив технічний огляд функціоналу програмного продукту Data Protector, розроблений компанією Micro Focus.  Це рішення для централізованого управління процесами автоматичного резервного копіювання і відновлення даних після збоїв у всьому ІТ-середовищі. Максим дав зрозуміти конкурентні переваги на ринку рішень бекапу саме Data Protector, розглянув всі можливі варіанти ліцензування та їх особливості, а також зробив огляд продуктового портфоліо Micro Focus з резервного копіювання та відновлення даних.

Було дуже цікаво дізнатись про новинки та оновлення в свіжих версіях програмного продукту Data Protector та прийняти участь в обговореннях питань, що стосувались даного рішення та його функціоналу.

Дякуємо компанії ERC за приємну можливість зустрітись та поспілкуватись з нашими колегами в позаробочій атмосфері.

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.