Захист робочих місць та серверів

Один з векторів для проведення кібератак і розповсюдження шкідливого ПЗ є користувачі та їх робочі станції. Захист кінцевих точок – уже давно став обов’язковим елементом забезпечення кіберзахисту. На сьогоднішній день, класичні підходи до захисту кінцевих точок (встановлений антивірус), вже не здатні забезпечити належний рівень захищеності користувачів та підприємств від сучасних кіберзагроз.

Впровадження системи контролю та безпеки робочих станцій дозволяє замовнику усунути загрози, що пов’язані з несанкціонованою користувацькою активністю, такі як копіювання корпоративних даних на носії, що знімаються, передача таких даних через програми-месенджери, веб-серфінг сумнівних інтернет ресурсів, випадкове або навмисне скачування чи встановлення вірусного чи шпигунського програмного забезпечення.

Для забезпечення ефективного захисту кінцевих точок і користувацьких даних використовуються нові підходи й рішення, що забезпечують комплексний захист, який включає в себе крім антивірусу, систему попередження втручання на кінцевій точці (HIPS), локальний брандмауер та технології захисту засновані на репутаційних алгоритмах і світової мережі збору інформації про загрози.

За рахунок одного клієнта, що містить всі необхідні компоненти для комплексного захисту кінцевої точки мережі, для кінцевого користувача робота із засобами захисту спрощується, так як використовується менше додатків безпеки, і нема необхідності у великій кількості логінів, оновлень та патчів. Для адміністраторів безпеки використання одного клієнта завдяки загальній інсталяції та єдиному процесу проведення оновлень та патчів дає економію часу та коштів.

Переваги впровадження

  • Кінцеві точки захищені від вірусів, програм-вимагачів (ransomware software) та від невідомих атак та атак «нульового дня».
  • Відбувається контроль додатків та відстеження їх активності в режимі реального часу.
  • Відбувається контроль портів вводу-виводу і пристроїв, що підключаються.
  • Відбувається аналіз вхідних потоків даних, який забезпечує превентивне блокування загроз.
  • Забезпечений захист від шифрування дисків та даних.
  • Відбувається контроль контенту, що передається по електронній пошті.
  • Виявлення, діагностика, розслідування направлених атак, з подальшим відновленням даних.
  • Блокування даних на викраденому, загубленому чи скомпрометованому ноутбуці.
  • Забезпечує безпечний віддалений доступ для кінцевих користувачів завдяки шифруванню.
  • Захист комп’ютерів під управлінням Windows, Linux та Mac OS X.

Замовити рішення

Отримати додаткову інформацію Ви можете також за номерами +380 66 383 27 47 та по електронній пошті sales@mogroup.com.ua

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.