SECURITY FORUM’18 Softprom by ERC

“Security Forum’18” – грандіозна щорічна подія в світі кібер-безпеки України, що відбулась 6-го березня 2018 року. Компанія Softprom by ERC вже четвертий рік поспіль влаштовує форум, присвячений інформаційній безпеці, де виступають представники компаній-розробників програмного забезпечення, а партнери можуть ознайомити з продуктами безпеки інформації та брендами, з якими давно працює компанія.

Спеціалісти компанії MO Group просто не змогли пропустити цю подію та прийняли активну участь у форумі. Програма була вельми цікава, адже набагато цінніше отримати інформацію про рішення від самих співробітників компанії, що його випускає. Було представлено багато брендів, з якими співпрацює і компанія МО Group, серед них були Citrix, Imperva, ForcePoint і звичайно Softprom by ERC.

Особливо цікавими для наших спеціалістів були виступи Михайла Бульбутенка та Михайла Соболева з компанії Citriх, які розповіли про захист периметра, як побудувати сучасний робочій простір та про нові технології Citrix NetScaler SD WAN. Також особливу увагу наші фахівці звернула на програмне забезпечення компанії Rapid7, яка поєднала в одному рішенні функції управління вразливостями, розслідування атак на користувачів та тестування на проникнення, що дає можливість оперативно реагувати та гарантувати безпеку, а Роман Розумій на практиці показав як це рішення може працювати в комплексі. Бартоломей Водзинський з компанії Imperva приїхав, щоб розповісти як захистити бази даних, фалові сховища та як налаштувати автоматичне розкриття аномальних подій доступу до даних.Кожен спікер мав можливість обирати найактивнішого слухача та нагородити його за найкращі запитання подарунком від своєї компанії та від компанії Softprom by ERC, це мало назву #BrandGamingAword. Під час перерв кожен бажаючий мав можливість поговорити зі спікером та задати додаткові питання з приводу виступу.

“Security Forum’18” став подією, що надовго запам’яталась нашим спеціалістам. Ми дякуємо компанії Softprom by ERC за чудову організацію та можливість збагатити свої знання та поспілкуватись із колегами. Ми з нетерпінням чекаємо наступного щорічного форуму.

 

Об авторе: Alyona

оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.